Dijous 26 de juliol com just abnas del sopar d’estiu, com és ja tradicional es va fer l’entrega de premis dels social de tenis Ranquing i sènior +30 +45 i dobles +40.

Els guanyadors han estat.

Ranquing:

GRUP “J” – Mixt GRUP “D” – Mixt
Subcampió: Koldo ADRIAN Subcampió: Xavier PIQUERES
Campió: Javier VELASCO Campió: Javier JIMENEZ
GRUP “I” – Mixt GRUP “C” – Femení
Subcampió: Lluís ARASANZ Subcampiona: Nuria LOPEZ C.
Campió: Jordi ANGLADA Campiona: Laura FLAQUÉ
GRUP “H” – Mixt GRUP “C” – Mixt
Subcampió: Diego OLIVER Subcampió: Marc FOLCH
Campió: Jordi GUIX Campió: Sandra SOLÉ
GRUP “G” – Mixt GRUP “B” – Femení
Subcampió: Gonzalo DE SALVADOR Subcampiona: Dolores TOMÀS
Campió: Sergi SARDÀ Campiona: Marta BALLVÉ
GRUP “F” – Mixt GRUP “B” – Mixt
Subcampió: Ricard CARBONELL Subcampió: Miquel SOLANELLAS
Campió: Oscar CEBOLLERO Campió: Xavier AMADOR
GRUP “E” – Femení GRUP “A” – Femení
Subcampiona: Cristina PONS Subcampiona: Fernanda PAZOS
Campiona: Silvia GRAU Campiona: Carme PAIS
GRUP “E” – Mixt GRUP “A” – Mixt
Subcampió: Eudald PUIG Subcampió: Neus RATÓN
Campió: Carles DIEGO Campió: Xavier URIOSTE
GRUP “D” – Femení
Subcampiona: Margarita ROTLLANT
Campiona: Laia GARCÍA Sb.

Social Sènior +30 +45 i +40 dobles:

DOBLES +40 FEMENÍ CONSOLACIÓ DOBLES +40 MASCULÍ CONSOLACIÓ
Subcampions Elisabeth Arus/Isabel Wintzer Subcampions Manel Puigbo/Xavier Urioste
Campions Gaby Armet/Carmen Pais Campions Edu Rodriguez/Fausto Sanchez
FEMENÍ +30 CONSOLACIÓ MASCULÍ +30 CONSOLACIÓ
Subcampiona Fer Pazos Subcampió Martin Gerss
Campiona Monica Huguet Campió Santi Plans
MASCULÍ +45 CONSOLACIÓ MASCULÍ +60 CONSOLACIÓ
Subcampió Tito Mas Subcampió Gerard Santoma
Campió Manel Puigbo Campió Pepe Ramirez
DOBLES +40 FEMENÍ DOBLES +40 MASCULÍ
Subcampiones Mireia Caldero/Ana Valdes Subcampions Ivan Corretja/Tito Mas
Campiones Monica Huguet/Gemma Hidalgo Campions Robert Navarro/Giovanni Bulian
FEMENÍ +30 MASCULÍ +30
Subcampiona Gemma Barbero Subcampió Giovanni Bulian
Campiona Neus Raton Campió Albert Larregola
MASCULÍ +45 MASCULÍ +60
Subcampió Santi Plans Subcampió Toni Lloret
Campió Giovanni Bulian Campió Jose Antonio Busto

Aquest lloc web fa servir galetes (cookies) per que tingueu la millor experiència d'usuari. Si continua navegant està donant el seu consentiment per a l'acceptació de les esmentades galetes (cookies) i l'acceptació de la nostra política de cookies, premi l'enllaç per a més informació.

ACEPTAR
Aviso de cookies