La II edició del torneig de pàdel rosaweek-1r trofeu Bocca va concloure el dissabte 21 d’abril amb la disputa de les finals de totes les categories del campionat.
Un total de 127 parelles han format part d’aquest torneig benèfic que ha tingut com a objectiu principal conscienciar al públic de la importància de la donació de medula.
Durant el dissabte els participant també van poder gaudir d’un clínic del Miguel Sciorilli, un dels millors entrenadors del món. Ja en la nit del dissabte, tots els participants i famílies van assistir a l’entrega de premis que es va fer al Bocca. 

Amb aquestes linees també volem agreir a tots els patrocinadors i colaboradors que aquest torneig ha tingut. Gràcies a ells ha estat possible tot aquest torneig.

Patrocinadors principals:
Bocca Restaurant & Club
Fiat
Expomon
Catalana Occidente
Bodegas Murviedro
Justtenpadell
Bonaparte, Pa i Dolç
Schweppes
Nytta
Aneto Natural
AS&NL

Colaboradors:
Estrella Damm
Galletas Cuétara
Verse
Babolat Padel  Babolat
Eloi Sastre Solsona #sastrearquitectura
Peusek
Masia Can Ametller
DOLCE VITA
#madewithlove
io
Taktika Berri
Monument Hotel 5GL Barcelona
Estudiotres
Taller de Drapets
La lua de lu
#wethings

 

 

Quadre de premiats

Subcampions Campions
3ªmixta consolació SISCU GARCIA – ANA SOLER ELISABET CANALS – JOAN COS
3ª mixta VERO VILLAGRA – FERNANDO MORENO MARC BORRÁS – AGNES LLIBRE
3ª femení  consolació MONICA CORDOBA – SANDRA GONZÁLEZ CRIS FERRER – SILVIA RAVENTOS
3ª femení CARLA JORDI – CARLOTA GRAU MARTA CONDEMINAS – MARTINA NAVARRO
3ª masculina  consolació JORDI SALINE – ALBERT MARTINEZ MARIUS ALCALA – JOSEP GARCIA POSTIGO
3ª masculina JORDI PADROS – SERGI LORES PEPE JOVE – PEP ALTÉS
2ªmixta consolació FRANCESC CANALS – CRIS MAURI SANDRA HIDALGO – CARLES VERDÚ
2ª mixta LLUIS HUMET – JOANA TUDORANCESCU MARIA NAVARRO – JOAN NAVARRO
2ª femení  consolació MARIA NAVARRO – MARTA DE CARRERAS LAIA SALA – GLORIA DRUGET
2ª femení ANA BARNEDA – CLARA ROIG HELENA MARTORELL – SARA JIMENEZ
2ª masculina  consolació DANIEL MILA – SERGIO ORTUÑO SERGI CACHOT – JOAN MORENO
2ª masculina JUAN PERELLO – PAU MECA MARTI CASAS – DAVID SABADELL
1ªmixta consolació TEODORO GONZÁLEZ – MONICA FAZIO PACO VAZQUEZ – MARIOLA TASSO
1ª mixta JAUME CARRERAS – ALEJANDRA  TORRALBA ARNAU RIBA – NONA CUARTERO
1ª femení  consolació GEMMA GARRIGA – DOLORS ARROYO GEORGINA CAMPINS – ALMA HIDALGO
1ª femení CRISTINA MONTOLIO – TXELL VENTURA EUGENIA I ELVIRA PERELLO
1ª masculina  consolació ROGER PUIG – MANEL MUÑOZ MARC HERRERIAS – CARLES CARRATALA
1ª masculina NACHO VILARO – LUCAS PORTABELLA LLUIS BRUNA – MARC VALDÉS